773 635 902 (8:00 - 15:00)
obchod@sedaci-pytle.cz
Přihlásit se
TVOŘÍME SVĚT SEDACÍCH VAKŮ JIŽ 15 LET!
O nás

Jsme zavedený internetový obchod specializující se na prodej sedacích vaků již od roku 2009. Mezi naše přednosti patří především velmi široký sortiment, rychlé dodání, přehledný výběr produktů a obrovské skladobé zásoby. Více o nás.


Doprava a platba

Dotovaná doprava - jedno poštovné za celou objednávku, nehledě na počet kusů.

Platba dobírkou, kartou nebo převodem.

mastercard visa

Většina zboží skladem: doba dodání 1-2 dny.

Doručení zboží kurýrem DPD a Českou poštou. Více informací o dopravě zde.

dpd Česká pošta

Navštívit nás můžete v Chotěbuzi u Českého Těšína. Více v kontaktních údajích.


Průvodce výběrem

Prozradíme vám na co si dát pozor, z jakých materiálu máte na výběr a jaké jsou jejich vlastnosti. Pomůžeme vám se správně zorientovat v rozměrech vaků, v nabízených typech, barvách a vzorech. Podívejte se rovněž na časté dotazy.


Vaky pro školy a knihovny

Častým odběratelem sedacích vaků jsou školy a knihovny.

Reklamní vaky

Nabízíme rovněž potisknutí vaku vaším logem. Více o sedacích vacích s potiskem zde.

Venkovní vaky

Nabídka venkovních (outdoorových) sedacích vaků.

Množstevní slevy

Při nákupu více než 5 kusů a minimální hodnotě objednávky 10 000 Kč.


Články


Jaký materiál zvolit


Jak vybrat sedací vak (dle použití)


Jak vybírat sedací vaky


Výrobky s pohankou & jóga


Vaky na Kraví hoře v Brně


Nová sekce videa Naleznete tam všechna videa z našeho webu. Většinou se týkají čistění nebo představení materiálu.


Kde lze naše sedací vaky vidět


Vybíráme sedací vak pro děti


Jak čistit sedací vaky


Jakou barvu sedacího vaku vybrat


Sedací vaky jako bytové doplňky


O moderním nábytku


Moderní nábytek


Vlastnosti moderního nábytku

Jaké jsou zásadní vlastnosti moderního nábytku? Ruku v ruce s tím, jak na nás moderní doba klade stále vyšší nároky, jde i zvyšování požadavků na vymoženosti této doby. A mezi tyto vymoženosti moderní relaxační nábytek bezesporu patří. Jeho hlavními předpoklady jsou dokonalý design a schopnost poskytnout nám maximální pohodlí pro efektivní odpočinek.

Moderní domácnost – stylová oáza klidu

Moderní dobu charakterizuje především její uspěchanost. Dennodenně se za něčím ženeme a stále někam spěcháme. Tento věčný shon bývá spojen především s různými povinnostmi a pracovním životem. Domov by pro nás měl naproti tomu představovat oázu klidu a odpočinku. Proto se nebojme investovat do jeho vybavení, je to investice, která se nám vrátí v podobě nefalšované pohody. Relaxační nábytek je základním kamenem v budování klidné domácí atmosféry. Je nesmírně důležité, abychom doma měli své místo, kde si můžeme nerušeně odpočinout a načerpat nové síly. Správně zvolený nábytek pro relaxaci je místem naší regenerace.

Sedací vaky – ideální doplňky moderního bytu

Sedací pytle jsou dokonalým doplňkem moderní domácnosti. Nejen, že interiér oživí a dodají mu jedinečný styl, ale poskytnou Vám neobyčejné pohodlí a zprostředkují tak úžasný odpočinek. Jistě oceníte možnost uvelebit se v nich v libovolné pozici a vždy se cítit naprosto komfortně. Sedací vaky se přizpůsobí tvaru vaší postavy a pozici, ve které sedíte či ležíte, a díky tomu jsou tak neskutečně pohodlné a navíc zdraví prospěšné. Většina modelů je navíc velice variabilní a umožňuje různorodé způsoby použití. Na jediném modelu tak můžete sedět jako v hlubokém křesle s opěrkou na záda i ruce, nebo jako na vysoké židli bez opěradla či můžete pytel položit vodorovně a učinit tak z něj pohodlné lehátko. Vidíte, že tyto sedací pytle jsou opravdu víceúčelové, a to je další z důležitých předpokladů moderního nábytku.

Dokonalý design

Jak bylo již bylo uvedeno výše, zásadní vlastností moderního nábytku je také jeho perfektní design. Ten se však netýká, jak bývá často uváděno, jen vzhledové stránky věci. Základním předpokladem dobrého designu je sjednocení absolutní funkce a maximálně estetické formy. O funkčnosti a praktičnosti sedacích pytlů nemůže být pochyb – umožňují dnes tak potřebný odpočinek v maximálním pohodlí a ve zdravém stylu, navíc nevyžadují žádnou náročnou údržbu a manipulace s nimi je velmi snadná.

Co se týká vzhledové stránky, tento sedací nábytek taktéž splňuje veškeré předpoklady dokonalého designu. Nejlepší vizitkou designového nábytku je totiž jeho nadčasovost. A pro vizuální formy, které odolávají běhu času platí heslo „V jednoduchosti je krása“. Naše sedací vaky jsou inspirovány základními geometrickými tvary – koulí, kuželem, krychlí nebo válcem – díky tomu je jejich design skutečně nadčasový a navíc zapadnou do každého interiéru. Dají se navíc skvěle kombinovat i se staršími typy nábytku – v moderním interiéru není nic tabu. Pokud je novodobý doplněk prostých, nadčasových tvarů a je navíc vhodně barevně sladěn se zbytkem vybavení dané místnosti, vnese do interiéru svěží vánek modernismu a přitom do něj dokonale zapadne a vhodně jej doplní.

Multifunkční využití

Sedací pytle Vám poskytují velmi široké spektrum využití. Nejen že zapadnou do interiéru libovolného stylu, ale výborně se hodí téměř do každé místnosti.

Tyto sedací vaky a pytle jsou především skvělým obývacím nábytkem. V moderním obývacím pokoji najdou uplatnění veškeré nabízené modely. Modely Mega Sako či Active dokonale zastoupí těžká nepohodlná křesla či ušáky, skvěle se v nich čte či sleduje televizi. Sedací pytle mohou také vhodně doplnit moderní sedací soupravu, stačí zvolit odpovídající model a barvu, která se k dané soupravě bude nejvíce hodit. Pokud si chcete do obýváku pořídit pohodlnou a moderní sofu, správnou volbou pro vás bude pufa Maxi nebo Love. V naší nabídce najdete také modely, které Vám poslouží jako podnožky a taburetky – jedná se především o produkty Cubes či Classic. K dispozici jsou Vám ve třech velikostech, aby co nejpřesněji vyhověly Vašim potřebám.

Sedací pytle jsou také perfektní alternativou dětského nábytku. Jsou lehké a praktické a navíc naprosto bezpečné. Dětem při jejich používání nehrozí žádná zranění způsobená tvrdými hranami jako u klasického sedacího nábytku. Nelze také opomenout, že sezení na našich sedacích pytlích je velmi prospěšné pro udržení zdravých a rovných zad. Děti si je zamilují díky pohodlí a zábavě, které jim poskytnou. Milují si hrát a stavět bunkry například ze sady Combo, či se pohodlně usadit v dětském křesílku Sako. Moderní pokojíček mladých slečen zase skvěle doplní taburetka Roller, která se hodí především ke kosmetickému stolečku.

Sedací pytle do dětského pokoje si navíc můžete pořídit v pestrých, pro děti atraktivních barvách. Široký výběr barev umožňuje sladit nábytek s barevným laděním celého pokoje. Velmi rozšířené se v poslední době stávají moderní tapety a je důležité, aby barevně ladily s vybavením místnosti. Sladit je s moderním sedacím nábytkem je nyní hračka! Vizitkou každého domu a bytu je předsíň, jelikož je první místností, ve které se příchozí ocitne. Je proto důležité vybavení předsíně nepodceňovat. Pokud návštěvu vedeme do moderního bytu, měla by se i tato vstupní místnost uvést v tomto duchu. Sedací pytle se výborně hodí i jako předsíňový nábytek, jen je třeba zvolit správný model. Každá návštěva jistě ocení pár taburetek Roller či Cubes, na které je možno se posadit pro pohodlnější zouvání či při krátkém vyřizování jen v rámci předsíně.

Sedací pytle se zkrátka výborně uplatní v celé domácnosti a jsou skvělým doplňkem, který by neměl chybět v žádném moderním bytě.

obchod@sedaci-pytle.cz
+ 420 773 635 902
8.00 - 15.00 hodin
Najdete nás i na MALL.CZ
Venkovní sedací vaky Vaky pro školy Jaký materiál zvolit Jak vybírat sedací vaky Vybíráme sedací vak pro děti
Vaky s potiskem Jak čistit sedací vaky Jak vybrat sedací vak (dle použití) Výrobky s pohankou & jóga Videa sedacích vaků